Deze foto is gemaakt door een van onze leerlingen

Leerlingen Niekée VMBO en Niekée Agora bezoeken NBD Biblion in Zoetermeer

nov. 19, 2018

Op 10 april hebben Djeneba, Oumaima (leerjaar 3, Niekée), Tijl, Daan en Ritchie (leerjaar 4, Agora) een bezoek gebracht aan NBD Biblion in Zoetermeer. Zij hebben hier mooie, spannende en leuke boeken uitgezocht die in de bibliotheek op onze school komen te staan. Deze bibliotheek wordt eind van het schooljaar ingericht, zodat we er volgend schooljaar volop gebruik van kunnen gaan maken. Donderdag 31 mei gaat er nog een groep leerlingen naar Zoetermeer om boeken uit te zoeken.

Even komen snuffelen? Of je nu les wilt volgen, of les wilt geven, we leiden je graag rond.

Kom langs

Mijn keuze voor Niekée

Leerlingen van Niekée zijn leerlingen die mee richting geven aan hun leerproces. Als leerling, als docent en als ouder reflecteren we en sluiten we aan bij de reeds aanwezige kennis en kunde.